Akce v ČEZ Areně v Pardubicích

Další program >
Úvod » Program ČEZ Arény » Sněhurka na ledě

Sněhurka na ledě ČEZ Aréna Pardubice

Sněhurka na ledě

Vstupenky

Datum: 24.11.2018 čas: 17:00

Ceny: 10 Kč, 440 Kč, 590 Kč, 690 Kč, 790 Kč, 990 Kč, 100000 Kč


Sněhurka na ledě - slavnostní premiéra v Třinci 5.10. 2018
V zemi zdejší muzikál nejkrásnější


Pohádkový příběh na ledě s kouzelnou atmosférou a živou hudbou.


Asi těžko bychom hledali někoho, kdo by neznal pohádku o Sněhurce. V mnohých evropských zemích ale i v odlehlých koutech světa jsou nejrůznější podoby této pohádky známy.


Příběh o Sněhurce ušel dlouhou cestu od klasického zpracování bratří Grimmů přes broadwayská divadelní jeviště až k Oscarem oceněnému celovečernímu animovanému filmu Walta Disneyho. Bylo tak jen otázkou času, kdy Sněhurka zatančí na ledě. Premiérově se nový muzikál představí ve WERK ARENĚ v Třinci 5. 10. 2018. Vůbec poprvé Česká republika zažije unikátní spojení ledové show a živé hudby. V rámci vánočního a novoročního turné poté Sněhurka navštíví další české haly.


Režie se ujal známy slovenský choreograf a režisér Jaro Moravčík. Ke spolupráci přizval Vaša Patejdla, spoluzakladatele skupiny Elán a autora hudby původní slovenské hudební komedie "Sniehulienka a sedem pretekárov", která je námětem našeho muzikálu. V hlavní mužské roli se představí Tomáš Verner, mistr Evropy v krasobruslení z roku 2008. V dalších rolích zahrají a zatančí nejtalentovanější krasobruslaři ocenění medailemi. Roli vypravěčky příběhu se ujme Tereza Kostková.


Více o show Sněhurka na ledě na www.snehurkanalede.cz nebo na facebooku.


- V doprovodu platícího dospělého má dítě do 4 let nebo do 110 cm výšky vstup zdarma, bez nároku na sedadlo - toto zvýhodnění se netýká sezení na ploše.
- Vstupenky pro vozíčkáře a zároveň držitele průkazu ZTP/P v ceně 440 Kč a 10 Kč pro doprovod (jedna osoba) - objednávky zasílejte e-mailem na adresu rezervace@ticketportal.cz. Slevy pro ostatní držitele průkazu ZTP a ZTP/P nejsou poskytovány.

Doporučujeme
Otestujte své matematické schopnosti v profesionálním IQ testu!

Více informací »